top of page

ZAPRASZAMY NA SPOTKANIA SAGT!

REUNION

Odbywa się co roku w okolicach Świąt Bożego Narodzenia. Reunion jest największym spotkaniem absolwentów z różnych roczników i odbywa się w jednej z sopockich restauracji lub klubów.

SPOTKANIA LOKALNE

Odbywają się w większych skupiskach absolwentów, takich jak Londyn i Warszawa. Spotkania te są nieformalne i cechują się luźną atmosferą – ich celem jest lepsze poznanie się uczestników, odnowienie starych znajomości z liceum.

GOŚĆ SAGT

Są to spotkania tematyczne. Zapraszany jest na nie absolwent III LO z ciekawym dorobkiem zawodowym. Gość opowiada o swojej karierze w formie krótkiego wystąpienia, a następnie odpowiada na pytania publiczności. Po spotkaniu odbywa się cześć nieformalna, w trakcie której uczestnicy moga integrować się między sobą i z gościem.

SPOTKANIA DLA UCZNIÓW

Organizujemy również spotkania informacyjne absolwentów z uczniami. Na spotkaniach tych uczniowie mogą zadawać swoim starszym kolegom i koleżankom pytania dotyczące wyboru studiów, czy przeprowadzki do innego miasta. Spotkania te odbywają się najcześciej w III LO podczas Dni Otwartych.

Obecnie brak nadchodzących wydarzeń
bottom of page